top of page

Zasloužená prohra pro starší dorost

Ve třetím kole jsme zavítali na palubovku Bělé pod Bezdězem, třetí celek naší ligy. Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas, což se naplnilo.

Úvod utkání nám vůbec nevyšel a celý první poločas lze hodnotit jako nejhorší vystoupení, které jsme v této sezoně předvedli. Propadli jsme zcela v obraně, kdy jsme za první poločas obdrželi hrůzostrašných 24 branek! Navíc jsme přišli o Pavla Škarohlída, který obdržel diskutabilní červenou kartu.

Do druhé poločasu jste tedy vstupovali za stavu 24:17 pro hosty. Změnili jsme systém obrany, který začal konečně částečně fungovat. V některých úsecích hry začalo docházet ke snižování soupeřova vedení, bohužel některá individuální zaváhání (ukvapená střelba, dva neproměněné sedmimetrové hody, ztráty balonu) nám nedovolili celkový výsledek zvrátit a proto jsme museli odjíždět z potupnou prohrou 41:32.

Nezbývá nic jiného, než pogratulovat soupeři za předvedenou hru. Naším cílem v příštích týdnech bude jednoznačně odstranění chyb v obranné systému a přehodnocení koncentrace jednotlivých hráčů v úvodech utkání (bohužel to nebyl první případ, kdy nám trvalo delší dobu, než jsme se dostali do zápasového rytmu).

Po tomto zápase není výsledná tabulka pro nás příznivá, naším cílem do konce sezony je rozhodně odehrát utkání s maximální počtem získaných bodů. Dále bude netrpělivě očekávat na odehraná utkání ostatních týmů této ligy.

Nejlepší hráčem utkání pohledem trenéra: Jakub Jestříbek (zejména za útočnou fázi s dobrou střeleckou úspěšností)

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page