Podzimní část v podání Mladšího dorostu

29/01/2019

Hledání sama sebe, to nejlépe vystihuje podzimní část v podání mladšího dorostu Sokola Vršovice. Do začátku sezony se šlo s vědomím, že to nebude vůbec lehké. Vzhledem k vytvoření staršího a mladšího dorostu se od začátku potýkáme s nízkým počtem hráčů a podprůměrnými výkony...

 

Příprava začala v srpnu v domácí hale a pokračovala tradičním soustředěním v Rokycanech. V tomto období vedl tým Ondřej Tůma, kterému bychom rádi touto cestou poděkovali za přínos, kterým pro tým byl. Po dohodě jeho samotného a výboru Sokola Vršovice bohužel v průběhu podzimní části spolupráce skončila.

 

Po celou podzimní část nás trápí základní nedostatky v házenkářských dovednostech, z čehož pramení obrovské množství technických chyb a nedisciplinovanost při plnění trenérský rad. Jedinou cestou z tohoto bludného kruhu je pravidelný trénink a zlepšení dovedností jednotlivých hráčů.

 Cíl pro jarní část je tedy jasný, vyvarování se technických chyb a důslednější plnění pokynů k samotné hře. Jsme si jisti, že pokud se tyto aspekty zlepší, tak dokážeme na jaře bodovat a prolomíme smůlu, která se nám "lepila" celý podzim na paty.

 

Rád bych touto cestou poděkoval starším žákům, kteří nám v některých zápasech (bohužel nemohli na všechny vzhledem k žákovské lize ve starších žácích) značně pomohli a vylepšili náš herní projev. Dále bych poděkoval rodičům a všem, kteří nás podporují. Pevně věříme, že pravidelnými tréninky a chutí k házené se náš herní projev v jarní části zlepší a dokážeme konečně bodovat.
 

 

Za realizační tým: asistent trenéra Lukáš Pína

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp