top of page

Turnaj v Třeboni prověřil síly starších žaček

Hned o prvním lednovém víkendu jsme se vydaly na turnaj do Třeboně. Chtěly jsme si ověřit, jak na tom jsme po vánočních svátcích a rozehrát se před druhým kolem žákovské ligy, které nás čeká v domácím prostředí již tento víkend.

Ve skupině jsme se střetly s týmy z Malacek, Loko ČB, Kobylis a Strakonic. Do zápasu s Malackami jsme vstoupily s velkou chutí a odhodláním. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a skončil zaslouženou remízou pro oba týmy. V útoku jsme se celkem prosazovaly, i když pár vyložených šancí skončila mimo bránu, ale v obraně jsme se jako vždy dost trápily. Nechaly jsme střílet soupeřky ze šesti metrů. Občas nás zachránila tyč nebo Anča Kantorová, která chytla několik vyložených šancí.

Ve druhém zápase nás čekal tým Loko České Budějovice. Vůbec to nebyl lehký zápas. Hodně nás potrápila pivotmanka, střední a levá spojka. Nebyly jsme schopné přerušit hru a opět dostávaly góly ze šesti metrů. Zápas jsme na svou stranu urvaly až v závěru.

V našem třetím zápase jsme změřily síly se známým týmem z Kobylis. V tomto zápase jsme nenechaly nic náhodě a od začátku jsme měly zápas pod kontrolou. Zápas to vůbec nebyl pohledný a obzvláště konec se ani jednomu týmu moc nepovedl. Kačka Baštová v bráně nám ukázala několik velice pěkných zákroků.

Do posledního zápasu sobotního dne proti Strakonicím jsme vstoupily s velkým odhodláním. Zápas to byl velice bojovný a ze začátku i celkem vyrovnaný. Bohužel takové tempo jsme nevydržely a nakonec padly.

Ve skupině jsme skončily na 3. místě a čekal nás boj o konečné 5. - 6. místo. Bohužel nám přidělil tým pražskou Slavii. Jelikož v této sezóně hrajeme velice vyrovnaně, tak jsme chtěly uspět. Skoro po celý zápas jsme vedly a v posledních 5 minutách bohužel padly. :-(

Turnaj to byl velice pěkný, kvalitní a ukázal nám, co již víme, že obrana je naše slabá stránka. Když chceme, tak bránit umíme, ale vydržíme to bohužel jen chvíli. Gratulujeme Míše Brezové, která byla nejlepší střelkyní turnaje s 29 góly. Jen tak dá !!!

  • Vršovice – Malacky 10:10

  • Vršovice – Loko ČB 14:11

  • Vršovice – Kobylisy 17:13

  • Vršovice – Strakonice 10:17

  • Vršovice – Slavia 11:13

Sestava a branky: Kantorová, Baštová Kateřina – Víšková 1, Baštová Veronika 1, Brezová 29, Šillerová 1, Škarohlídová, Drtinová, Bartůňková 9, Zemanová 16, Tučková, Kmentová 5, Májová

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page