Smůla prolomena, Áčko žen poráží Olomouc

08/11/2018

Neděle 4. listopadu konečně přinesla průlom ve smolných dnech vršovickým Sokolkám, které v rámci 7. kola druhé nejvyšší soutěže před domácím publikem porazily soupeřky z Olomouce.

 

Sokol Vršovice - SK UP Olomouc   30:24  (17:10)

 

„Velký hlad po výhře a odhodlání konečně vyhrát se projevilo hned na začátku utkání, kdy jsme od prvních minut zápasu určovali tempo hry a šli si za svým cílem. Nádherně nám zafungovala obrana a dařilo se i v útoku. V poločase jsme zaslouženě vedli o sedm branek,“ říká k prvnímu vítěznému zápasu sezony trenér Sychra a pokračuje, „Co se ale dařilo v první půli, to jako by bylo zapomenuto. Soupeřky po vstupu do druhé půle změnily obranu. Navíc následovala naše pověstná desetiminutovka bez gólu a rázem jsme vedli jen o jeden jediný gól. Přijít musel time a domluva s malou radou, která pomohla a my už jsme si nenechali utéct a zaslouženě vyhráli. Zvláštní pochvalu si zaslouží obě brankářky, které nás v rozhodných chvílích velice podržely (holky ale nezpychněte),“ končí hodnocení vítězného zápasu s úsměvem realizační tým.

 

Sestava a branky: Kuprová, Průchová - Tománková, Suchomelová 3, Kadeřábková 4, Rezlerová 4, Hurková, Novotná, Motejlová 8, Vyčítalová 3, Říhová 2, Švůgrová 2, Petržílková 4

 

 V dalším, tentokrát již osmém kole, vyrazí vršovické ženy A na dlouhou cestu do Hodonína, kde je čeká těžký souboj s lídrem 1. ligy žen. Držte všichni palce!

 

 

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp