Starším žákyním se v Pražském přeboru daří, budou bojovat o medailové umístění

I po třetím kole si starší žákyně splnily cíl a udržely se v „A“ skupině pražského přeboru. Celou podzimní část tak dohrají ve skupině „těch lepších“. V následujícím 4. kole tak budou bojovat o medailové umístění.

Do třetího kola přeboru Prahy jsme vstoupily velice dobře a to remízou s týmem HC Háje. Nastoupily jsme s Kačkou v bráně a tím jsme soupeře úplně vykolejily. Střely soupeřek létaly mimo, do tyček a nebo je Kačka chytla. Bohužel asi v 5. minutě dostala ránu do obličeje a nechtěně střídala. Poločas jsme vyhrály 5:3. Obrana byla dobrá. Hodně jsme je přerušovaly. O poločase jsme si řekly, abychom nepolevovaly. Na holkách bylo vidět, že hrozně chtějí a rvaly se až do konce.

Ve druhém utkání nás čekal tým z Ústí nad Labem. S tímto týmem nám to letos moc nejde a hned od úvodních minut zápasu bylo znát, že ani tentokrát se to nezmění. Vůbec se nám nedařila obrana. Nebyly jsme schopné protihráčky přerušit a nechaly jsme je střílet buď z volné ruky či z proskoků. Prohra o 7 gólů byla ještě celkem milostivá.

Třetí zápas byl pro nás klíčový. Šlo nám o to zůstat v A skupině. Do naší rozcvičky se přidalo pár vietnamských turistů a druhá polovina si vše poctivě fotila a natáčela. Nálada před zápasem byla výborná a přenesla se i na hřiště a zápas jsme celkem v pohodě dovedly do vítězného konce. Poločas jsme vedly o 4 branky a zdůrazňovaly holkám, že není hotovo. Naštěstí holky nepolevily a zápas v klidu dovedly do vítězného konce. Anička Víšková odehrála nejlepší utkání u nás a všechny střelecké pokusy proměnila v góly.

Do posledního zápasu proti Slavii jsme šli s klidem a s tím, že si zahrajeme. Hned od začátku jsme začaly prohrávat rozdílem 4 branek a to vydrželo až do poločasu. V druhé polovině jsme přidaly na obrátkách a po velice krásných akcích, které končily na pivotu a Sára dávala jeden gól za druhým se náskok soupeřek tenčil. Holky cítili šanci a rvaly se. Anča v bráně předvedla několik výborných zákroků. Lavička fandila, ale bohužel jsme o gól prohrály. Holky ronily slzy, ale určitě se neměly za co stydět.

Turnaj nám ukázal že když hrajeme rychle, kolektivně, bojujeme, pořádně bráníme a přerušujeme, tak můžeme hrát s každým.

Výsledky:

  • Vršovice – Háje 9:9

  • Vršovice – Ústí 13:20

  • Vršovice – Kobylisy 22:13

  • Vršovice – Slavia 16:17

Sestava a branky: Kantorová, Baštová Kateřina – Víšková 6, Baštová Veronika 4, Brezová 23, Šillerová 1, Škarohlídová, Drtinová, Bartůňková 9, Zemanová 13, Tučková, Kmentová 4, Májová

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp