top of page

Mladší žačky sbírají zkušenosti a stále se zlepšují

Pět turnajů mají za sebou mladší žákyně Sokola Vršovice, které v této sezoně vede trenérské trio Barbora Švůgrová, Renata Strnadová a Kateřina Švůgrová.

Hned první turnaj v září - VHC, který pořádal náš oddíl, nebyl příliš vydařený, bohužel jsme se potýkali se zraněními a nemocemi. Takže úplná rarita byla naše brankářka na tomto turnaji, která přišla v úterý na nábor a v pátek už stála v brance. Do pole jsme též museli dát některé nováčky. Holky se seznamovaly s házenou 6+1, podaly bojovný výkon, všechny se snažily.

Druhý a třetí turnaj už byl mistrovský, pořádala Slavia a Háje. Z těchto turnajů máme 8 bodů, což je oproti loňskému roku obrovský úspěch. Je vidět, že holky udělaly obrovský posun dopředu, hodně se snaží. Velkou radost nám udělal první gól Sáry Holánové a Marušky Dřevové, také se střelecky daří Míše Dobšové a Nikole Jiříkové a přidávají se i ostatní.

Čtvrtý turnaj se koná pod hlavičkou Středočeského kraje a tentokrát jsme jeli do Turnova. Tato soutěž se hraje bez počítání skóre, mají se zde otrkat začátečnice a zdokonalit ostatní. Myslíme, že si děvčata počínala dobře, góly padají i méně ostříleným házenkářkám, zkoušíme další brankářky, v Turnově se v bráně kromě Sandry Zemanové osvědčila Kačka Brožová.

V neděli 14.10. nás čekal opět Středočeský přebor, tedy pátý turnaj v řadě, tentokrát jsme zavítali do Náchodu. Dívky opět podaly dobrý výkon, je vidět, že jejich kvalita se zápas od zápasu zlepšuje.

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky