Kroužky - informace k dopravě

Vážení rodiče,

posílám harmonogram dopravy na kroužek házené při Sokolu Vršovice. První hodina se uskuteční 3.října. Dětem budou mimo jiné k dispozici šatny. Budou potřebovat sportovní oblečení ( tričko, trenky, mikinu, sportovní boty) V případě omluvy prosím volejte na můj telefon + 420 724 316 950 nebo použijte mail konecny@hazenasokolvrsovice.cz. Tyto komunikační kanály zvolte nyní i při jakýchkoliv dotazech.

Autobus bude označen logem oddílu házené Sokol Vršovice.

Prosíme Vás o úhradu kurzovného dle pokynů na našem webu ZDE.

Doprava na středeční kroužek házené :

Nad Vodovodem čas odjezdu 13:45 proti vchodu do školy

V Rybníčkách 13:50 proti vchodu do školy

Olešská 14:00 roh Olešské a Uhřiněvské

Břečťanova 14:10 roh Břečťanové a Hyacintové

Jakutská 14:20 proti vchodu do školy

Vršovické nádraží 14:25 roh Sámova U Vršovického Nádraží

hala Heroldovy sady 14:35

začátek tréninku 14:45 konec tréninku 15:55

Cesta zpět po trase:

Vršovické nádraží, Jakutská , Nad vodovodem, V rybníčkách, Olešská, Břečťanova

Za oddíl Házená TJ Sokol Praha Vršovice

Vít Konečný

hospodář oddílu házené

a

jednatel

TJ Sokol Praha Vršovice

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky