Kroužky - informace k dopravě

25/09/2018

Vážení rodiče,

 

posílám harmonogram dopravy na kroužek házené při Sokolu Vršovice. První hodina se uskuteční 3.října. Dětem budou mimo jiné k dispozici šatny. Budou potřebovat sportovní oblečení ( tričko, trenky, mikinu, sportovní boty) V případě omluvy prosím volejte na můj telefon + 420 724 316 950 nebo použijte mail konecny@hazenasokolvrsovice.cz. Tyto komunikační kanály zvolte nyní i při jakýchkoliv dotazech.

 

Autobus bude označen logem oddílu házené Sokol Vršovice.

 

Prosíme Vás o úhradu kurzovného dle pokynů na našem webu ZDE. 

 

 

Doprava na středeční kroužek házené :

 

Nad Vodovodem   čas odjezdu 13:45               proti vchodu do školy

 

V Rybníčkách                               13:50                proti vchodu do školy

 

Olešská                                         14:00               roh Olešské a Uhřiněvské

 

Břečťanova                                   14:10               roh  Břečťanové a Hyacintové

 

Jakutská                                        14:20               proti vchodu do školy

 

Vršovické nádraží                        14:25               roh Sámova U Vršovického Nádraží

 

hala Heroldovy sady                   14:35

 

začátek tréninku                          14:45               konec tréninku     15:55

 

 

Cesta zpět po trase:  

 

Vršovické nádraží, Jakutská , Nad vodovodem, V rybníčkách, Olešská, Břečťanova

 

 

Za oddíl Házená TJ Sokol Praha Vršovice

 

Vít Konečný

hospodář oddílu házené

a

jednatel

TJ Sokol Praha Vršovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Dětský den v hale Heroldovy sady

October 11, 2019

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv