top of page

Šest bodů vezou starší žačky z turnaje na Astře

Hned týden po Vršovickém turnaji nás čekal první mistrovský turnaj. Hned na úvod musím říci, že mistrovský turnaj se holkám povedl určitě více a mile nás svými výkony překvapily.

Prvním soupeřem byl tým z Hájů. První poločas byl velice vyrovnaný a skončil remízou. Ve druhém poločase jsme měly dva výpadky, kdy se nám nepodařilo 5 minut dát branku. Opět jsme neproměnily dvě sedmičky a měly jsme i 9 technických chyb, což nás stálo bodový zisk.

Vršovice - Háje 14 : 16

V druhém zápase nás čekaly Kobylisy A. Určitě jsme zlepšily střelbu ze sedmitrových hodů a všechny proměnily. Technických chyb bylo také méně. V druhém poločase skoro každá rána skončila brankou a mezi střelce se zapsalo spousty hráček, což je velice pozitivní.

Vršovice – Kobylisy A 18 : 14

Ve třetím zápase jsme se střetly s Kobylisy B. Toto utkání jsme opět podcenily. Technické chyby opět vzrostly a z 5 sedmiček jsme daly jen 2. Nebylo skoro žádné přerušení, tím jsme brankářkám moc nepomohly, ale obě měli přes 50 procent úspěšnosti.

Vršovice – Kobylisy B 14 : 10

Dalším soupeřem nám byla Slavia. Zápas se vyvíjel velice dobře. Dlouho jsme vedly a na začátku druhé půle jsme stačily ještě vyrovnat. Jako už několikrát jsme měly gólový výpadek, kdy jsme od 5 do 11 minuty střílely jen mimo. 11 technických chyb a jen 2 přerušení k vítězství vést nemohly.

Vršovice - Slavia 12 : 21

V posledním zápase s Astrou v první půli to vypadalo a lehký zápas, ale ve druhé jsme se obávaly o výsledek. Vůbec jsme nebránily a nechávaly spojku soupeřů střílet z různých pozic. Náš pětiminutový střelecký výpadek a spousty technických chyb vyústil v remízu. Posledních 5 minut jsme zabraly a zápas dotáhly do vítězného konce.

Vršovice - Astra 14 : 11

Pokud přidáme v obraně, vyvarujeme se technickým chybám, střeleckého výpadku a proměníme vyložené šance můžeme myslet na lepší výsledky.

Sestava a branky: Kantorová, Baštová - Baštová 9, Brezova 20, Šillerová 4, Škarohlídová 1, Drtinová, Bartůňková 3, Zemanová 22, Tučková, Kmentová 13

Za realizační tým starších žeček Irena Zemanová

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky