Překvapivá výhra žen nad HC Plzeň

Čtyři kola zbývají do konce letošní soutěže 1. ligy žen. Vršovičanky mají po překvapivé výhře nad druhým celkem tabulky na svém kontě 15 bodů s vyrovnanou bilancí 410 : 414 vstřelených a inkasovaných branek. Dokáží uspět i proti dalšímu soupeři z Kobylis?

Sokol Vršovice - HC Plzeň 36:29 (20:15)

„Po dvou nevydařených zápasech se nám povedlo vyhrát. Holky měly velmi dobrý vstup do utkání, ujaly se vedení od prvních minut. Vycházelo se z velmi dobré obrany, kdy se dodržovaly taktické pokyny a eliminovala se střelba soupeřovy nejlepší střelkyně na pravém křídle. V útoku se dařily rychlé protiútoky a góly padaly i z jednoduchých kombinací. Chtěli bychom pochválit všechny hráčky za bojovný výkon a zvlášť vyzvednou výkon naší brankářky Ireny Zemanové za výborně odvedenou práci v bráně,“ nešetři slovy chvály realizační tým vedený trenérem Petrem Sychrou.

Sestava a branky: Zemanová, Hercíková - Kadeřábková 6, Petržílková 5, Juríková 4, Hurková 4, Novotná 3, Líbalová 3, Suchomelová 3, Švůgrová 2, Vyčítalová 2, Kračmanová 2, Vacková 2, Rezlerová

19. kolo postaví do cesty Vršovičankám v Pražském derby hráčky Kobylis. Zápas startuje 29. 4. od 15:00 hodin.

Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků