Mladší dorostenky zvládly zápas s Jindřichovým Hradcem

24/04/2018

Tentokrát je hodnocení mnohem veselejší a příjemnější, protože jsme se vytáhli na družstvo Jindřichova Hradce, kterému patří v soutěži druhá příčka.

 

 

  Sokol Všovice – Jindřichův Hradec  21 : 18  (10 : 8)

 

„Vyhraný zápas nad silným soupeřem se vždy hodnotí velmi dobře. Holky musím jen chválit, protože chtěly vyhrát a udělaly pro to maximum. Nebyl to zápas jedné hráčky, ale především kolektivní výkon, o čem svědčí i níže rozepsaný střelecký účet. Spojky 10 branek, křídla 10 branek a pivot 1. A pokud se přidá slušná obrana a výborný výkon brankářky, pak je úspěch a radost na světě. Tohle družstvo má svůj potenciál, který v této sezóně ne vždy předvádělo, ale konečně ukázalo svoji sílu. Budeme doufat, že holkám tato pozitivní forma vydrží a svoji pozici v tabulce vylepšíme. Samozřejmě, že nebylo všechno ideální, ale kritiku si schovám na někdy příště☺,“ řekla trenérka Kateřina Šajnerová po vítězném zápase s Jindřichovým Hradcem.

 

Sestava a branky: Kristýna Kadeřábková 2, Tereza Sauerová 7, Jolana Kučerová, Magdalena Lintymerová, Lucie Pelikánová 4, Kristýna Laštovičková 4, Anna Otteová 1, Dominika Nyklová 2, Klára Zemancová, Barbora Smetíková, Julie Trousilová 1

 

V zápase 19. kola nastoupí mladší dorostenky na půdě soupeřek k jarní odvetě s HC Háje 28. 4. 2018 od 12.00 hodin.  

 

Za realizační tým Romana  Škrachová

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp