top of page

Veteránky stále září, 2. místo je doma!

Třešničkou minulého víkendu byl nedělní turnaj bývalých vršovických hvězdných žen, které i po letech opět zazářily a v domácím turnaji vybojovaly krásné druhé místo.

„Turnaj vyzrálých hráček se odehrál bez zranění a v pohodové atmosféře. 😊 Hrály jsme systémem každý s každým. Zápasy byly vyrovnané a napínavé do posledního hvizdu,“ Hodnotí proběhlou akci organizátorka Mirka Skorunková a dodává,“ Snažení Vršovičanek přineslo opětovné úspěchy. Tabulka byla zamotaná, ale nakonec po pečlivém počítání naše družstvo obsadilo krásné druhé místo. 😊 První místo obsadilo družstvo Milevska a třetí místo družstvo Ústí n/Labem. Turnaj jsme si ve Vršovicích moc užili a doufáme, že si ho užily i ostatní týmy. Tak snad někdy příště.....na viděnou. Ráda bych ještě poděkovala všem vršovickým hráčkám, zapisovatelům (Marek Horký, Pavel Tůma) a stejně tak i rozhodčím (Petr Václavík, Jan Kříženecký, Tomáš Routa) zapomenout nesmím ani na fanoušky. Díky všem !!! 😊“

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page