top of page

Překvapivá, ale potřebná a vybojovaná výhra

Po nepříliš povedeném vstupu do sezóny a naprosto nezvládnutém domácím utkání se Zlínem, bylo již v minulém kole na hřišti Jičínské rezervy znát, že se výkon vršovického A týmu zlepšuje. „I když pořád nejsme ani na té úrovni, v které jsme končili podzimní část. I proto jsme očekávali další posun ve výkonu proti aktuálně třetímu týmu tabulky,“ hodnotí výkony svých svěřenců trenér Jan Pavlovský.

Sokol Vršovice - HK Bystřice p. H. 28 : 25 (11:15)

První půle nezačala za naší strany vůbec šťastně. Několika chybami jsme pustili hosty do vedení 4:0. Po celý zbytek první půle se pak hrála vyrovnaná házená a tak jsme do šaten odešli právě se čtyřbrankovým mankem za stavu 11:15.

Poločasová pauza nám pomohla. Řekli jsme si, že především musíme vyvinout na soupeře větší tlak v obraně a zpřesnit naší hru v útoku. Je potřeba naše hráče pochválit, že tentokrát jsme poločasové pokyny dokázali přenést na hřiště a to se také projevilo na dění na palubovce. Od začátku druhé půle jsme byli lepším družstvem a brzo jsme začali snižovat rozdíl ve skóre. Naše nejlepší pasáž pak přišla mezi 15-23 minutou, kdy jsme hostům nedovolili skórovat a dostali se do čtyřbrankového vedení. To jsme si pak pohlídali až do samotného závěru. Slavíme tak vítězství 28:25 a snad i návrat k podzimním výkonům.

Sestava a branky: Filip Robert, Červenka Tomáš - Bednář Jan 9/2, Motejl Filip 6, Pícha Jiří 3, Hradecký Jan 4, Nováček Michal, Metlička Jakub 4, Bílek Martin, Kotrč Roman, Toman Stanislav, Bradáč Filip, Konečný Kryštof 2, Sauer Lukáš.

Za výkon v druhé půli je nutné pochválit všechny hráče. S takovým nasazením, když odehrajeme jakékoliv utkání, tak nám nikdo nemůže nic vytknout, i kdyby skončilo naší prohrou.

Do dalšího zápasu, který bude v rámci 20. kola 1. ligy 28. 4. v 16: 00 hodin nastoupí naši muži na domácí palubovce Heroldových sadů proti rivalům z Chodova. „Očekává se bouřlivá atmosféra a doufáme, že přijdete fandit,“ vzkazují všem fanouškům naši muži.

Foto: FB TJ JM Chodov/Robet Grim

Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page