První jarní body starších dorostenek jsou doma

13/03/2018

První dva body v jarní části I. ligy starších dorostenek získala děvčata v sokolském derby v Písku. Chtěly jsme potvrdit relativně dobrý výkon ze zápasu se Slávií a také podzimní domácí výhru.

 

 

Sokol Písek – Sokol Vršovice   30:33 (16:14)

 

Domácí hráčky se dostaly v úvodu utkání do vedení, které držely až do 25. minuty. Našim holkám se do té doby několikrát podařilo přiblížit se na dosah. Náskok stáhly, ale pak udělaly zbytečnou chybu v obraně či neproměnily střeleckou šanci a všechna práce přišla vniveč – bylo to trochu jako na gumě, kdy se přibližujete, ale pak pružná látka zase trochu povolí. Poločasový remízový výsledek děvčatům bohužel unikl – posledních 6 útoků skončilo technickou chybou nebo neproměněnou šancí včetně sedmičky.

 

Začátky druhých poločasů nebývají doménou vršovických děvčat, ale tentokrát se podařilo soupeřky udržet na dostřel a naopak zaútočit na zisk bodů. Ke srovnání skóre došlo ve 41. minutě a od té doby na tom byly lépe naše holky. Domácí ale zabraly a pět minut před koncem byl stav 30:30. V úplném závěru měly i přes několik zbytečných technických chyb ale navrch Sokolky z Vršovic. Adéla Cibulková už dokázala pochytat všechny střely, a tak mohla v týmu po opravdu dlouhé době propuknout radost z vítězství.

 

Pochvalu zaslouží celý tým, střelecky se dařilo Adéle Suchomelové, dobrou obranou se po delší přestávce do týmu vrátila Karolína Pleskačová. Škoda neproměněných 3 sedmimetrových hodů, to by se stávat nemělo.

 

Sestava a branky: Cibulková (43%), Stojanovska - Ferusová 3, Senohrábková, Dlouhá, Sauerová 3, Pleskačová 3, Laštovičková M., Uhlířová 6/5, Suchomelová 9, Tománková 5, Lastovičková Kr. 2, Kadeřábková 2/1. Střelba 57%, soupeř 56%

 

Poslední prověrkou před blížícím se Prague Handball Cupem bude odložené domácí utkání s Astrou Praha, které se bude hrát v pátek 23.3. od 18:50 hod. v hale v Heroldových sadech.

Děkujeme fanouškům za podporu!

 

 

Za realizační tým Evženie Votinská

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp