top of page

Tvrdý zápas s Otrokovicemi přinesl jeden bod

Ve čtrnáctém kole druhé nejvyšší házenkářské soutěže žen přivítaly vršovické ženy A na domácí palubovce průběžně třetí celek tabulky z Jiskry Otrokovice. Dala se tedy očekávat rychlá a bojovná házená, také proto chtěly do zápasu ženy nastoupit s odhodláním a lačností po výhře. Po prvních vteřinách však přišlo velké ale….

„Bohužel jsme začali velice špatně, vstup do zápasu byl ospalý (asi bylo k obědu knedlo,vepřo..), naše hráčky se špatně prosazovaly, nedařilo se proměňovat a ani obrana nebyla v pořádku. V 17. minutě jsme tedy prohrávali 3:8. Následoval oddechový čas a od 18. minuty se hra zlepšila jak v obraně, tak i v útoku. Do šaten jsme však šli s poločasovým výsledkem (11:12) stále ještě ve prospěch soupeřek. V druhém poločase jsme dokázali skóre otočit na naši stranu. O výsledku však rozhodlo posledních 10 vteřin zápasu, kdy šly naše hráčky do vedení po rychlém útoku a soupeřky stihly též po rychlém útoku zremizovat zápas,“ hodnotí výkon svých svěřenkyň realizační tým a dodává,“ Zápas byl od začátku poměrně tvrdý s hodně vyloučenými hráčkami na obou stranách, ale holkám patří pochvala za nasazení a bojovnost.“

Sestava a branky: Kuprová, Zemanová, Cibulková - Švůgrová 8/7, Kadeřábková 5, Petržílková 5, Líbalová 3, Vyčítalová 2, Juríková 2, Hurková 1, Kračmanová 1, Tománková, Novotná, Suchomelová

V příštím kole mají naše ženy volný los. V dalším zápase pak na domácí palubovce přivítají 7. 4. 2018 nováčka soutěže HK Ivančice.

Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page