Bojovný výkon st. dorostenkám na Slavii nestačil

05/03/2018

Starší dorostenky po téměř měsíční přestávce odehrály další mistrovské utkání. Tentokrát vyrazily ve všední den ke svému vršovickému rivalu Slavii. Sestava na utkání se vzhledem k různým omluvám rodila těžce a k zápasu nakonec nastoupilo pouze 11 děvčat, z toho 4 mladší dorostenky.

 

Na podzim odehrály holky se soupeřkami dobré utkání, které ztratily až v závěru. Stejný cíl dostaly i nyní, i když bylo jasné, že to bude těžké.

 

DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice  28:21 (14:10)

 

Úvod zápasu byl celkem vyrovnaný, domácí lehce odskočily, ale nám se dařilo docela dobře bránit a v brance se v podzimní formě předvedla Adéla Cibulková. Jedinou vadou na kráse tak bylo neproměňování jasných brankových šancí. Tempo prvního poločasu bylo spíše procházkové, což nám vyhovovalo.

 

Přestávkové pokyny byly jasné – udržet pozornost, nedělat technické chyby, proměňovat šance, bránit. Slávistky ale trochu zvýšily tlak, zrychlily hru a na naší straně začaly hned v začátku přibývat technické chyby (za 7 minut jich bylo stejně jako za celý první poločas). Když se k tomu přidaly naše dvě neproměněné sedmičky domácí hráčky se uklidnily a získaly větší náskok, který udržely až do konce.

 

Holky předvedly bojovný výkon, škoda malého výpadku na začátku druhého poločasu, v úplném konci pak chybělo dost sil. Obrana fungovala celkem dobře, v útoku předvedly několik pěkných akcí, bohužel, ne všechny skončily brankou. S tím budeme muset něco udělat.

 

Sestava a branky: Cibulková (48%), Stojanovska - Uhlířová 8/6, Tománková 2, Sauerová 2, Laštovičková M. 1, Senohrábková, Laštovičková K. 1, Čaková 1, Dražanová 3, Suchomelová 3

Střelba 42%, soupeř 52%

 

K dalšímu zápasu jedou dorostenky v neděli 11.3. do Písku, který na domácím hřišti porazily, ale v tabulce je o dva body před námi.

 

 

Za realizační tým Evženie Votinská 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp