top of page

První jarní body žen jsou doma

Po dlouhé zimní přestávce se konečně rozjela i soutěž 1. ligy žen. Vršovické ženy na své palubovce v první jarní odvetě přivítaly Sokol Velké Meziříčí, tedy soupeře, kterému v podzimní části uštědřily osmibrankovou porážku. Předzápasový cíl byl tedy jasný, uhájit domácí pevnost a připsat si dva body.

„Hned na začátku se zápas vyvíjel velmi dobře, vedli jsme až 6:1, soupeřky stále dotahovaly (max. na 2 góly), což jsme jim umožnili špatnou obranou. Naše hráčky se prosadily ze všech postů, takže opravdu zbývá zapracovat na obraně a 24. 2. 2018 v Kunovicích už snad bude všechno doladěné a my se popereme o vítězství,“ shoduje se realizační tým žen.

Sestava a branky: Zemanová, Kuprová – Petržílková 8, Kadeřábková 5, Líbalová 4, Kračmanová 3, Vyčítalová 3, Švůgrová 3, Juríková 1, Hurková 1, Novotná, Suchomelová, Šajnerová, Tománková.

Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page