Vysokou prohrou se s podzimem loučí st. dorostenky

Po dobrém výkonu v posledním domácím střetnutí vyjely starší dorostenky k závěrečnému zápasu podzimní části ligy do Pardubic. Soupeřky měly zajímavé výsledky a bylo jasné, že jednoduchý úkol děvčata nečeká.

DHK Pardubice - Sokol Vršovice 30:22 (15:11)

Úvod utkání byl i díky nervozitě domácích jednoznačně v naší režii, holky proměnily několik rychlých útoků, dobře bránily a nedělaly technické chyby. Pak však asi dorazil opožděně Mikuláš nebo spíš děda Mráz a naše hráčky očaroval, zamrznul v obraně a mohutně foukal na všechny přihrávky a střely z jasných šancí. Z vedení10:8 v 18.minutě bylo rázem poločasových 11:15….

Veškeré naše snahy o stažení náskoku hatila i ve druhém poločase nedůrazná obrana a technické chyby. Ještě 10 minut před koncem zápasu nám po třígólové šňůře svitla trochu naděje, ale pouhé 3 branky v násl