Vysokou prohrou se s podzimem loučí st. dorostenky

11/12/2017

Po dobrém výkonu v posledním domácím střetnutí vyjely starší dorostenky k závěrečnému zápasu podzimní části ligy do Pardubic. Soupeřky  měly zajímavé výsledky a bylo jasné, že jednoduchý úkol děvčata nečeká.

 

DHK Pardubice - Sokol Vršovice  30:22 (15:11)

 

Úvod utkání byl i díky nervozitě domácích jednoznačně v naší režii, holky proměnily několik rychlých útoků, dobře bránily a nedělaly technické chyby. Pak však asi dorazil opožděně Mikuláš nebo spíš děda Mráz a naše hráčky očaroval, zamrznul v obraně a mohutně foukal na všechny přihrávky a střely z jasných šancí. Z vedení10:8 v 18.minutě bylo rázem poločasových 11:15….

 

Veškeré naše snahy o stažení náskoku hatila i ve druhém poločase nedůrazná obrana a technické chyby. Ještě 10 minut před koncem zápasu nám po třígólové šňůře svitla trochu naděje, ale pouhé 3 branky v následujících 13 minutách na zvrat opravdu nestačily. Domácí trestaly důsledně všechny naše chyby v útoku i v obraně a nenechaly zápas dojít do dramatické koncovky. Naopak dokázaly ještě svou výhru navýšit.

 

Vypadá to, že krize týmu je větší, že jsme mysleli a dobré utkání s Havlíčkovým Brodem bylo pouze náhodné. Snad vánoční rozjímání přivede holky k poznatku, co chtějí či nechtějí v házené dál a zda vůbec chtějí hrát.

Podzimní část soutěže tak končíme s bilancí 4 výhry a 6 porážek, pravděpodobně na 7.místě z 10 týmů…

 

Sestava a branky: Cibulková (50%), – Pádivá 3, Janoušková 2, Senohrábková, Dlouhá 3, Pleskačová, Laštovičková Kr. 1, Uhlířová 1, Laštovičková M. 2, Suchomelová 5, Tománková 3, Dražanová 1, Ferusová 1. Střelba: 41%, soupeř 50%

 

Za realizační tým Evženie Votinská

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp