Bez bodů se loučí ženy A s podzimem

06/12/2017

V sobotu 3. 2. odehrály ženy A.týmu poslední zápas podzimní části sezony. Po těsné domácí prohře s Havlíčkovým Brodem mají na svém kontě 8 bodů a průběžné šesté místo prvoligové tabulky. V individuálních statistikách najdeme na krásném druhém místě tabulky střelkyň Viktorii Jurikovou s 56 brankami a v tabulce sedmimetrových hodů průběžně třetí Barboru Švůgrovou.

 

 

Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod   23:24  (11 : 14)

 

„Zápas byl celou dobu velmi vyrovnaný, po poločasové domluvě trenéra se zlepšila práce v obraně, v útoku se holky také držely instrukcí, Kája Kuprová chytala velmi dobře, takže co? Zradila nás střelba a opustilo nás trochu štěstí. Ale stále nám chybí Tereza Kadeřábková a Týna Vacková, dvě spojky, které se snad zapojí do zimní přípravy a na jaře bude lépe,“ shoduje se realizační tým.

 

Sestava a branky: Zemanová, Kuprová - Tománková, Juríková 6, Rezlerová 3, Hurková, Novotná, Kračmanová, Líbalová 1, Vyčítalová 2, Švůgrová 2, Šajnerová 1, Petzržílková 5 , Ketnerová 3

Podzimní ligová herní část pro ženské Áčko skončila. Do zápasového tempa se svěřenkyně trenéra Sychry vrátí až 11. února 2018, kdy v Heroldových sadech přivítají soupeřky ze Sokola Velké Meziříčí.

 

Za realizační tým se loučí a přejí všem krásné Vánoce Petr Sychra a Kateřina Švůgrová

 

 

 

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp