Vybojovaná výhra uzavřela podzimní část soutěže

K poslednímu podzimnímu utkání jsme vyrazili do Dvora Králové. Moc dobře jsme si uvědomovali, že tentokrát se hraje doslova o čtyři body. V případě vítězství odskakujeme domácím na rozdíl pěti bodů a dostáváme se do klidného středu tabulky, naopak v případě porážky se nám domácí přibližují na rozdíl jediného bodu.

Dvůr Králové - Sokol Vršovice 20 : 21 (12 : 10)

Zápas pro nás začal smolně, kdy hned v úvodu utkání se nám zranil Michal Rajdl v bráně. Místo něho nastupuje Robert Filip a jeho výkon v první půli zatím nenaznačuje, že to nakonec bude jeho zápas. V útoku máme problém se prosadit přes důslednou obranu domácích a velmi často, když se nám to povede, tak se nám nedaří překonat domácího brankáře. Domácí mají naštěstí také problémy v útoku a prakticky celý první poločas je utkání vyrovnané. Na jeho konci se domácí utrhnou k menšímu trháku a do šatny jdeme za skóre 12:10. Problém vidíme především v malém důrazu v útoku a mnohdy nepřipravené střelbě. To je hlavní úkol do druhého poločasu.