top of page

Pražské derby ve prospěch soupeře

Prvoligové pražské derby mělo jasného favorita a tím byl domácí celek z Chodova. My jsme přijeli s tím, že zkusíme překvapit a po třech týdnech zase naskočit do zápasového rytmu.

Chodov vs. Sokol Vršovice 33 : 27 (16 : 10)

První útok domácích znamenal první branku. Na tu se nám podařilo okamžitě odpovědět a domácí ihned přidali druhou a okamžitě nám ukázali, že jejich hlavní síla je v útoku. Po prvních dvou útocích se nám prvních deset minut dařilo domácí ofenzivu držet celkem zkrátka a dostali jsme se díky tomu do vedení 7:5. Pak jsme si vybrali hluchou desetiminutovku, kdy nepomohl ani time out. Propadli jsme jak v obraně, tak v útoku a bylo z toho uklidňující vedení pro domácí 12:7. Pak jsme přeci jen hru trochu vyrovnali, ale i tak z toho bylo jasné poločasové vedení domácích 16:10.

Druhá půle už z naší strany byla přece jen lepší, a to zejména v ofenzivě, kde se nám dařilo držet krok se soupeřem. Celou druhou půli jsme prohráli o branku a dá se říct, že celý zápas se rozhodl mezi desátou a dvacátou minutou první půle. A i když výsledek 33:27 nevypadá nijak hrozivě, tak nás přesto mrzí, že jsme nedokázali domácí dostat pod větší tlak.

Celkově se projevili nedostatky jak v naší obranné, tak v útočné hře a bylo vidět, že nás čeká ještě spousta práce, pokud se chceme dostat do vyšších pater prvoligové tabulky. Celkově se hrála velmi slušná házená, která musela diváky bavit. Za náš tým chci pochválit všechny kluky. Zápas jsme odmakali až do konce, a i přes viditelné nedostatky se na takovémto výkonu dá do budoucna stavět. Vyzdvihnout pak musím Lukáše Pínu, který byl s deseti brankami naším nejlepším hráčem a opět potvrdil neustále opakované – je to o tréninku.

Sestava a branky: Filip Robert, Rajdl Michal - Pína Lukáš 10/5, Pícha Jiří 1, Nováček Michal, Metlička Jakub 3, Bílek Martin, Zavázal Ondřej, Faltejsek Tomáš 2, Bednář Jan 4, Holas Pavel, Konečný Kryštof, Bradáč Filip 4, Sauer Lukáš 2

Příští zápas sehrajeme před domácími fanoušky v neděli 19.11. od čtyř hodin proti Velké Bystřici, na kterou se v případě výhry můžeme bodově dotáhnout. Tak snad dorazí dost diváků, kteří nám budou fandit a vytvoří to správné domácí prostředí.

Za realizační tým Jan Pavlovský

Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page