Zbytečná ztráta bodu mladších dorostenek

13/11/2017

V neděli 12. 11. 2017 jsme v naší domácí hale přivítali družstvo z Hájů. Teoreticky jsme s tímto soupeřem neměli mít problém, prakticky jsme se tahali o každý míč a skóre se přelévalo ze strany na stranu.

 

 

Sokol Vršovice  vs. HC Háje   23   :   23  (11 : 12)

 

Holky se nemohly dostat do optimálního tempa a střelecké pohody. Zbytečně jsme chybovali v obraně, ač trenér stále dokola hráčky upozorňoval na ty samé chyby, a to zejména v prostoru křídla. Hned v úvodu utkání jsme prohrávali o 2 branky, které jsme dostali ze sedmimetrových hodů. Poločas jsme prohráli o branku 11 : 12. V druhé půli jsme neustále dotahovali, ale ke konci zápasu se nám podařilo skóre otočit a vypracovat si dvoubrankový náskok. Velký podíl na tom měla Kristýna Laštovičková, která si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, a to jak v útoku, tak v obraně – vstřelila branku č. 19,20 a 21 a celkově se stala naší nejlepší střelkyní se 7 brankami. Bohužel závěr zápasu holky vůbec nezvládly a po laxní obraně v prostoru křídla a technické chybě v útoku, soupeř trestal a jako bonus si veze z naší haly právem zasloužený bod.

 

 

Sestava a branky: Stojanovska Aleksandra 35%, Trousilová Julie  37,5%, -  Kateřina Čaková, Kristýna Kadeřábková  5/2, Tereza Sauerová  4 , Jolana Kučerová  2, Klára Jarošová, Lucie Pelikánová  4, Kristýna Laštovičková  7, Anna Otteová, Brdková Lucie, Dominika Nyklová, Klára Zemancová, Barbora Smetíková.

 

V útoku jsme vyrobili 12 technických chyb a bylo proti nám nařízeno 8 sedmimetrových hodů.

   

Příští zápas odehrají mladší dorostenky 17. 11. 2017 na půdě soupeře z HC Zlín.

 

 

Za realizační tým Romana  Škrachová

 

Foto: HC Háje/ Ondřej Duchoň.

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp