Ivančice nad naše síly

25/10/2017

Dlouhá cesta čekala v neděli dopoledne na ženské Áčko, které v rámci 5. kola druhé nejvyšší ženské házenkářské soutěže vyrazilo do moravských Ivančic.

 

 

HK Ivančice - Sokol Vršovice  22:20  (9 : 12)

 

V prvním poločase byla vidět pěkná rychlá házená, obrany fungovaly na obou stranách, ale ta naše o trochu lépe, takže jsem mohli dávat góly i z rychlých útoků Poločasový výsledek byl pro nás příznivý 12:9. Ale bohužel tady byla i stinná stránka, a to je zranění Terezy Kadeřábkové, která nám v druhém poločase velmi chyběla, jak její přísun gólů, tak práce v obraně. Naše hráčky začaly kupit chyby v obraně, přestaly kombinovat a vytvořily spoustu technických chyb. To, a velký kotel fanoušků nakonec způsobily naši prohru 22:20.

 

Sestava a branky: Kuprová Karolina, Zemanová Irena - Kadeřábková Tereza, Juríková Viktoria 4, Rezlerová Veronika, Hurková Aneta, Vacková Kristýna 4, Novotná Eliška, Kračmanová Eva 2, Líbalová Lucie 1, Vyčítalová Nikola, Švůgrová Barbora 6, Šajnerová Kateřina 1, Petržílková Pavlína 2

 

V dalším kole přivítají Vršovičanky DHC Plzeň. Zápas v Heroldových sadech začíná v neděli 29. 10. v 16.00 hodin.

Tags:

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/7
Please reload

Nejnovější příspěvky

June 11, 2020