Je to tu, svátek vršovické házené začíná!

Již tento víkend čekají házenkářský klub Házená TJ Sokol Praha Vršovice oslavy 95. let od založení klubu, který má v dnešní době, jako jeden z mála, zastoupení ve všech věkových kategoriích a může si s hrdostí připsat i status největšího házenkářského klubu v Čechách. Jak budou oslavy probíhat jsme se zeptali hospodáře oddílu, pana Víta Konečného.

Blíží se oslavy 95. let od založení klubu, na co se v rámci jejich slavnostního programu můžeme těšit?

Určitě je toho hodně. V 11 hodin začíná dětský den, ten ale nebude jen sportovní, krátce po jedenácté vystoupí jako překvapení kouzelník, následovat bude nějaké malé show pro děti. Ty se budou moci trochu proběhnout, zasoutěžit si a hlavně pobavit. V 16 hodin odstartuje zápas první ligy mužů a já doufám, že plná hala naše družstvo dovede k maximálnímu výkonu. Po zápase se po pěti letech uskuteční tradiční setkání několika generací házenká