Vršovické derby bez bodů

25/09/2017

Starší dorostenky sehrály se svým vršovickým rivalem ze Slavie vyrovnané utkání až do 50. minuty. Pak přišel útlum a Slávistky si dokázaly vypracovat rozhodující náskok.

 

 

Sokol Vršovice – DHC Slavia Praha   25:30 (12:13)

 

První poločas byl vyrovnaný, týmy se střídaly ve vedení, na každý menší náskok (max. 2 branky) dokázaly vždy odpovědět. Do šaten šly s nejtěsnějším vedením soupeřky. Nás mohla mrzet neproměněná sedmička i několik dalších šancí. Ale i soupeř bojoval se zakončením, když výborné zákroky opět předváděla Adéla Cibulková.

Začátek druhé části zápasu dorostenkám vyšel, podařilo se otočit výsledek na dvoubrankový náskok, ale tři technické chyby v řadě přihrály snadná zakončení soupeřkám. Ty se dostaly dokonce do třígólového vedení. To dokázala děvčata dotáhnout a v 19. minutě byl stav utkání 21:21. Pak však přišly opět chyby, nedůslednost v útoku i obraně a ztráta celého utkání. Posledních 10 minut zápasu holky prohrály 4:9 a tím se připravily o lepší výsledek.

 

Opět se jim nevyhnuly technické chyby a co víc, přicházely téměř pravidelně v násobených počtech, čehož soupeřky dokázaly využít. Problémy nám dělala obrana středu brankoviště. Škoda.

 

Příští víkend mají dorostenky volno, další zápas je čeká v neděli 8.10. s Astrou Praha, která má na svém kontě zatím jednu výhru nad Havlíčkovým Brodem.

 

Sestava a branky:  Cibulková (52%), Trousilová - Ferusová 3, Pádivá 2, Uhlířová 8/5, Suchomelová 7/2, Tománková, Pleskačová 2, Sauerová 1, Janoušková 1, Laštovičková M., Senohrábková, Nyklová, Dražanová 1

 

střelba 53%, soupeř 48%

 

 

Za realizační tým Evženie Votinská

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/7
Please reload

Nejnovější příspěvky

June 11, 2020