top of page

Ženské Áčko otevřelo sezónu výhrou

V prvním kole druhé nejvyšší soutěže vyrazilo družstvo žen do vzdáleného Velkého Meziříčí. Ani brzké vstávání, zápas začínal již v 10.00 hodin ráno, nepokazilo trenérovi ani ženám náladu a odhodlání uspět. Hned první infarktová situace byla s příjezdem, kdy jsme se trošku ztratili ve městě. Rozcvičení jsme však stihli a zápas mohl začít.

První 3 góly jsme inkasovali ze sedmimetrových hodů, chvíli trvalo, než jsme se vyrovnali s hrou soupeřek a začali si pořádně věřit. Poločas jsme vyhráli 13:10, nervozita zmizela a chuť po výhře stále rostla.

Do toho druhého jsme doslova vletěli a záhy vyhrávali až o 10 branek. Samozřejmě pak následoval i náš vyhlášený desetiminutový útlum, naše hra ve čtyřech, ale měli jsme nahráno, tak to nakonec dobře dopadlo. Z chyb se musíme poučit a doufám, že už je nebudeme opakovat v dalších zápasech.

Sestava a branky: Zemanová, Kuprová, Kadeřábková 2, Juríková 5, Hůrková 3,Vacková 2, Novotná 1, Kračmanová, Líbalová 1, Švůgrová 5, Šajnerová K, Petržílková 5, Vyčítalová

Další kolo nás zavede na domácí palubovku, kdy 24.9. od 16:00 hodin hostíme Kunovice. Budeme potřebovat každého z vás, tak nám přijďte fandit. Těšíme se na vás. :-)

Za realizační tým Kateřina Švůgrová

Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page