top of page

Ženy A uhájily domácí pevnost

V neděli 17.10. přivítal A-tým žen v hale Heroldovy sady soupeře z Havlíčkova Brodu, který byl na průběžném 3. místě tabulky."Věděli jsme, že nás čeká velice tvrdé a vyrovnané utkání, což se také potvrdilo. Od začátku zápasu převládaly u obou družstev obrany. Naše družstvo začalo v brance s Karolínou Kuprovou, která nás podržela. Co se týče útočné fáze, naše družstvo špatně nehrálo, bohužel se však projevil náš opakovaný problém, což je koncovka. Od druhé části prvního poločasu si děvčata začala více věřit a to vedlo k tomu, že jsme poločas vyhráli 12:9. Po přestávce, kdy se hráčkám připomenulo, co mají hrát, byl nástup do druhého poločasu bezchybný. Holky výborně bránily, výkon byl podpořen i brankářkou a i v útoku se nám začalo střelecky dařit. V polovině druhé půle už jsme vedli o 9 branek a soupeři jsme de facto nic nedovolili. Pochvalu za výkon zaslouží všechny hráčky," ohlíží se za utkáním 6. kola asistent trenéra František Štika.


V 7. kole zavítá 23. 10. 2022 A-tým žen na půdu Bohumína.Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page