top of page

Žákovská liga starším žákům letos nevyšla

Sedm statečných starších žáků našeho klubu vyrazilo pod vedením trenérů Václava Brdka a Karla Černého do Plzně k poslednímu kvalifikačnímu turnaji o účast v celorepublikové soutěži „Žákovská liga“, kde je čekala trojice soupeřů z Talentu Plzeň B, Kutné Hory a Lokomotivy Louny.„Účast v letošním ročníku Žákovské ligy jsme si nezajistili, přesto ale kluci zasluhují opravdu velkou pochvalu! Odehrát turnaj v sedmi lidech nebylo vůbec snadné. Ano, udělali jsme i řadu chyb, hlavně v podobě zkažených přihrávek, přesto ale musíme kluky ještě jednou pochválit,“ shodují se trenéři a kvalifikaci uzavírají slovy: „ Žákovská liga je pro nás zatím bohužel nedostižným cílem, jsme ale na správné cestě!“


Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page