Kategorie článků
Please reload

13/10/2020

Po vydařeném utkání proti týmu Mělníka odjížděli starší dorostenci odehrát své „poslední utkání“ před uzavřením sportovních hal do Jablonce. I s vědomím, že se tým z různých důvodů sešel skoro kompletní až na pátečním (předzápasovém tréninku), tak se očekávala a předpo...

12/10/2020

Vršovické nejmenší naděje si poslední den před vynucenou koronavirovou pauzou užili nejen turnaj 4+1 na Astře Praha, ale i svou první minutu slávy v hlavním zpravodajství jedné z nejsledovanější televizních stanic v Česku, televizi Nova.

Ještě před startem naš...

12/10/2020

Mladší dorostenky se bohužel vrátily bez bodů i z Ostravy. V nádherném, bojovném zápase podlehly soupeřkám nejtěsnějším možným rozdílem jedné branky.

Sokol Poruba – Sokol Vršovice  30 : 29

„I přes prohru musíme holky za předvedený výkon moc pochválit. Pevně věříme, že se...

12/10/2020

Mladší žákyně o víkendu absolvovaly 3.turnaj Pražského přeboru, který tentokrát pořadatelsky zajišťovala hala Slavie Praha.

"Do turnaje jsme šly s tím, že je to prozatím poslední turnaj, bohužel 😢, a tak jsme si ho chtěly užít,“ říká k samotnému turnaji trenérka Lenka...

12/10/2020

Poslední šanci zahrát si házenou před koronavirovou pauzou využil starší žáci ve Břvich na Kvalifikačním turnaji o postup do celorepublikové soutěže - Žákovské ligy. Ač v hodně okleštěné sestavě (jeden hráč na střídání) přinesl nakonec turnaj 2 body.

„Všem devíti stateč...

12/10/2020

Před koronavirovou pauzou zajížděl A-tým žen v 5. kole na půdu Bohunic odkud nakonec přivezl první, ale velmi důležité, body.

Tatran Bohunice – Sokol Vršovice 20 : 28 (11 : 13)

Poté, co nám z tréninku vypadly tři hráčky z důvodu zranění, jsme se museli v týdnu zaměřit n...

Please reload

Doporučujeme

Nábor dětí

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
<